LOGO Forum

Prośby do administratorów i moderatorów oraz inne sprawy forum
Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

LOGO Forum

Post autor: Andrew1962 »

Witajcie Karoqomanicay :)
Tak sobie myślę, czy nie warto byłoby wyróżnić się z tłumu? Skoro jesteśmy uczestnikami pierwszego w kraju Forum na temat naszych aut to może trzeba pomyśleć o jakimś znaczku nas wyróżniającym? Kiedy należałem do forum insignia-club.pl mieliśmy swój znak firmowy, także w formie naklejki, którą każdy klubowicz/forumowicz mógł po kosztach zamówić i przykleić sobie w wybranym miejscu na aucie.
Takie naklejki i podobne może często spotkać na autach i dotyczą różnych kół czy klubów (nurkowie, myśliwi, rolkarze, surferzy, hodowcy psów czy kotów, itp.) to dlaczego nie klubowicze ekskluzywnego Forum? :D
Co Wy na to?
PS.
Pytanie do naszego Admina: czy Ty ponosisz z własnej kieszeni jakiekolwiek koszty zarządzania stroną?
Pozdrawiam wszystkich



Sponsor

LOGO Forum

Sponsor


root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: LOGO Forum

Post autor: root »

Andrew1962 pisze: 25 cze 2019, 8:11może trzeba pomyśleć o jakimś znaczku nas wyróżniającym?
Oczywiście jestem za, ale ktoś go musi zaprojektować. Ja jestem noga z grafiki, więc zapraszam do składania propozycji.
A poza naklejkami często są jeszcze ramki pod tablice, lepsze takie niż reklama dealera…
Andrew1962 pisze: 25 cze 2019, 8:11Pytanie do naszego Admina: czy Ty ponosisz z własnej kieszeni jakiekolwiek koszty zarządzania stroną?
Tak, ale pomagają reklamy.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: LOGO Forum

Post autor: batman_xp1 »

Z tym logo dobry pomysł ale ja także go nie zaprojektuje.

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: LOGO Forum

Post autor: Andrew1962 »

Pomysł :idea: na taki znaczek mam ale niestety z projektami graficznymi też nie miałem do czynienia (Power Point raczej nie wchodzi w grę :lol: ) Takie logo byłoby mało skomplikowane (zawsze to taniej w produkcji ;) ) więc może mamy kogoś kto sam ogarnia grafikę albo jest dumny ze swojego biegłego w tych sprawach dzieciaka coby podjął się projektu. Ja mam następującą propozycję: boczny obrys bryły Karoqa jadącego na strzale (nawiązanie do etymologi nazwy auta a zarazem do znaku firmowego Skody (jak doskonale wiecie to nie kura a strzała :mrgreen: ) z wkomponowanym napisem Karoq Klub Polska (Karoq Club Poland albo Karoq PL) do wyboru. Wizualizację tego mam ale jak ją Wam pokazać :?

Awatar użytkownika
Sewerti
Posty: 79
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:02
Samochód: Skoda Karoq 1.6 Tdi (manual)

Re: LOGO Forum

Post autor: Sewerti »

Andrew1962 pisze: 26 cze 2019, 7:50 Pomysł :idea: na taki znaczek mam ale niestety z projektami graficznymi też nie miałem do czynienia (Power Point raczej nie wchodzi w grę :lol: ) Takie logo byłoby mało skomplikowane (zawsze to taniej w produkcji ;) ) więc może mamy kogoś kto sam ogarnia grafikę albo jest dumny ze swojego biegłego w tych sprawach dzieciaka coby podjął się projektu. Ja mam następującą propozycję: boczny obrys bryły Karoqa jadącego na strzale (nawiązanie do etymologi nazwy auta a zarazem do znaku firmowego Skody (jak doskonale wiecie to nie kura a strzała :mrgreen: ) z wkomponowanym napisem Karoq Klub Polska (Karoq Club Poland albo Karoq PL) do wyboru. Wizualizację tego mam ale jak ją Wam pokazać :?
Andrew1962 narysuj zrób zdjęcie i wklej na forum
Pamiętaj na forum są normalni ludzie a pomysł masz na logo bardzo fajny ja to widzę
Ale jestem noga z rysowania 😉
Pomysł suuuppeerr 👍

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: LOGO Forum

Post autor: Andrew1962 »

Proszę bardzo :) Nie jest to rysunek idealny i nie do końca mnie zadowala ale niestety lepiej nie narysuję. Dlatego potrzeba kogoś ze smykałką do takich rzeczy. Obrazek

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Sewerti
Posty: 79
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:02
Samochód: Skoda Karoq 1.6 Tdi (manual)

Re: LOGO Forum

Post autor: Sewerti »

👏👏👏👏👏👏👏👏👏🍻🍻🍻🍻🍻
Fajne
I Ty piszesz, że nie wiesz jak to nam pokazać
Fajnie jak dla mnie pomysł na projekt logo super 👍

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: LOGO Forum

Post autor: root »

Czy leci z nami jakiś grafik?
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: LOGO Forum

Post autor: batman_xp1 »

Może gdzieś w środku tego auta umieścić nick właściciela?Będziemy wiedzieć kogo auto widzimy.

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: LOGO Forum

Post autor: Andrew1962 »

batman_xp1 pisze: 27 cze 2019, 22:25 Może gdzieś w środku tego auta umieścić nick właściciela?Będziemy wiedzieć kogo auto widzimy.
Dobry pomysł ale nie w obrysie auta (zeszpeci tą piękną bryłę :) ) a może w lotce strzały? W ogóle to tylko pierwszy nieudolny projekt :mrgreen: więc sugestie, poprawki są mile widziane. A najmilej byłby widziany ktoś kto ma pojęcie o jakiś programach graficznych a nie rysowaniu od niemłodej już ręki :lol:

ODPOWIEDZ