Brak elastyczności w polityce cenowej

Przydatne porady podczas korzystania z forum
Gregy
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2022, 11:08
Samochód: Skoda Octavia 1.4

Brak elastyczności w polityce cenowej

Post autor: Gregy »

Hej, jestem właścicielem Octavii, ale planuję zakup Karoqa. Właśnie pojawił się ładny lifting, niestety firma ponownie pozbawia klientów elastycznego wyboru silników. Nie ukrywam, że celuję w silnik TSI 2.0. Niestety jest on niedostępny dla wersji Ambition i Style. Jestem klientem konserwatywnym, który chce mieć samochód skonfigurowany pod swoje potrzeby. Wersja Sportline zawiera wiele elementów, które są mi kompletnie niepotrzebne. Firma jednak prowadzi politykę, w której wie lepiej czego potrzebuję. Szkoda. Może w przyszłości silnik będzie dostępny w innych opcjach wyposażenia. Może ktoś coś o tym wie?



Sponsor

Brak elastyczności w polityce cenowej

Sponsor


RobertG7
Posty: 244
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Brak elastyczności w polityce cenowej

Post autor: RobertG7 »

To jest produkt masowy (nie premium czy ekskluzywny) i dlatego wyposażenie jest w dużej mierze pakietowe, a nie indywidualizowane. A co do ostatniego pytania to potrzebna jest magiczna, czarodziejska kula do wróżenia :)
Przymierz się najpierw do Karoqa, bo po Octavii może się okazać, że będzie brakować miejsca w środku i bagażniku

Awatar użytkownika
User karoq
Posty: 213
Rejestracja: 09 wrz 2018, 14:00
Samochód: Karoq 2.0 Tdi. Dsg. 4x4.style

Re: Brak elastyczności w polityce cenowej

Post autor: User karoq »

Konfiguracja hmm było mineło problem jest globalny Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka


Gregy
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2022, 11:08
Samochód: Skoda Octavia 1.4

Re: Brak elastyczności w polityce cenowej

Post autor: Gregy »

Tak, to wszystko oczywiste i prawdziwe uwagi. Jednak w wersjach ambition i style można dowolnie konfigurować dodatki, ale w wersji silnikowej 2.0 niestety nie. Przypadek?

ODPOWIEDZ