Serwis ASO Niemcy

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Karoqiem
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
Zbyszek1972
Posty: 118
Rejestracja: 09 paź 2019, 20:10
Samochód: Karoq 1.0 TSI STYLE pakiet comfort

Serwis ASO Niemcy

Post autor: Zbyszek1972 »

Czy ktoś z forumowiczów korzysta z serwisu ASO Skoda w Niemczech ? Jeżeli tak to jak to wygląda w przypadku auta na gwarancji ? Czy robią jakieś problemy jeżeli auto zostało zakupione w Polsce ?



Sponsor

Serwis ASO Niemcy

Sponsor


abedul
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2021, 10:40
Samochód: 2.0 TDI 4x4

Re: Serwis ASO Niemcy

Post autor: abedul »

Tak korzystalem w przypadku pierwszego citigo kupionego w polsce - akcja serwisowa - zero problemow

W przypadku drugiego citigo - bylo kupione w niemczech - zadnych akcji nie bylo ani nic tez sie nie stalo

W przypadku karoqa - tez kupiony w niemczech - po paru przebojach z elektryka okna sugeruje udac sie prosto do skody - ja pojechalem do vw bo mialem pod nosem i skonczylo sie na tym ze zawitalem do skody (10 min roboty zamiast zostawiac auto na min 2 dni)

Do tego dopytalem przy kupnie jak wyglada sprawa gwarancji i pakietu serwisow na terenie europy - regularne trasy na poludnie hiszpanii - odpowiedzieli w salonie ze gwarancja i pakiet serwisowy obowiazuje w calej europie - trzeba sie tylko zglosic do skody

Zbyszek1972
Posty: 118
Rejestracja: 09 paź 2019, 20:10
Samochód: Karoq 1.0 TSI STYLE pakiet comfort

Re: Serwis ASO Niemcy

Post autor: Zbyszek1972 »

abedul pisze: 11 sie 2021, 7:18 Tak korzystalem w przypadku pierwszego citigo kupionego w polsce - akcja serwisowa - zero problemow

W przypadku drugiego citigo - bylo kupione w niemczech - zadnych akcji nie bylo ani nic tez sie nie stalo

W przypadku karoqa - tez kupiony w niemczech - po paru przebojach z elektryka okna sugeruje udac sie prosto do skody - ja pojechalem do vw bo mialem pod nosem i skonczylo sie na tym ze zawitalem do skody (10 min roboty zamiast zostawiac auto na min 2 dni)

Do tego dopytalem przy kupnie jak wyglada sprawa gwarancji i pakietu serwisow na terenie europy - regularne trasy na poludnie hiszpanii - odpowiedzieli w salonie ze gwarancja i pakiet serwisowy obowiazuje w calej europie - trzeba sie tylko zglosic do skody
Dziękuje za informację. Do serwisu w Niemczech mam tylko 50km do ASO w Polsce ponad 100km od miejsca zamieszkania poza tym obsługa serwisowa w Szczecińskim ASO jest niestety na niskim poziomie.

abedul
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2021, 10:40
Samochód: 2.0 TDI 4x4

Re: Serwis ASO Niemcy

Post autor: abedul »

update, pytalem w hiszpanii - czy mi zrobia przeglad na pakiecie serwisowym z niemiec (w niemczech twierdzili ze tak) w hiszpanii wogole nie informacji o moim aucie w systemie, wyslali zapytanie do leasingu w niemctech. odpowiedz z niemiec byla taka, ze potrzebuja od serwisu z hiszpanii prognozy kosztow i albo zatwierdza albo nie (narazie bylem tylko zapytac czy sie da, a nie umawiac sie na inspekcje/wymiane oleju)

ODPOWIEDZ