Honda Civic Type-R

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Karoqiem
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Honda Civic Type-R

Post autor: c#Hunter »

Tak BTW co myślisz Marcin o tym nowym Type R? Dla mnie to już karykatura.



Sponsor

Honda Civic Type-R

Sponsor


M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Ruszanie z I. biegu - "efekt kangura"

Post autor: M a r c i n »

c#Hunter pisze: 04 lut 2019, 20:13 Tak BTW co myślisz Marcin o tym nowym Type R? Dla mnie to już karykatura.
Jeszcze nie wiem ;) Dopiero poluję na możliwość jazdy próbnej. Ciekawe auto na weekendową zabawkę. Stylistycznie w ogóle do mnie nie przemawia.

Jeździłem kilka razy EP-3'jką i dawała radę, szczególnie zawieszeniowo, FN2 z kolei już jest znacznie cięższa i to czuć - czy na prostej, czy na zakrętach dostaje baty zarówno od EP3, jak i Corolli e12 TS (obie mają jakieś 6,5 do setki)... FK2 z kolei na prawdę przyjemnie się zbiera i bardzo dobrze się prowadzi... Ale to wszystko, to są raczej zabawki, na krótkich skrzyniach, którymi dłuższa podróż z prędkością 140km/h to katorga dla uszu ;) Co prawda jest na to rozwiązanie - 200km/h i podgłośnić radio :D Jeździ się nimi albo do 100km/h albo powyżej 160km/h inaczej mało wygodne akustycznie.





Sam posiadam jedną z takich zabawek ;)
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Honda Civic Type-R

Post autor: M a r c i n »

c#Hunter pisze: 04 lut 2019, 20:13 Tak BTW co myślisz Marcin o tym nowym Type R? Dla mnie to już karykatura.
Root wydzielił temat.
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

ODPOWIEDZ