Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
longin260560
Posty: 30
Rejestracja: 12 sie 2021, 9:52
Samochód: Karoq Style 1,5 TSI 110 kW DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: longin260560 »

A dużo się zmienia po tym facelicie?



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


WujTom
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2021, 8:40
Samochód: Jeszcze rower ;)

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: WujTom »

Nic oficjalnie jeszcze nie wiadomo. W sieci można znaleźć stado plotek. Jest też tu wątek z linkami do nich.

longin260560
Posty: 30
Rejestracja: 12 sie 2021, 9:52
Samochód: Karoq Style 1,5 TSI 110 kW DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: longin260560 »

Czyli chodzi tylko o cenę 😁

Adami
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2021, 11:18
Samochód: Toyota Avensis II 2.2D

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Adami »

Hehe no to nieźle - jestem umówiony na jazdę próbną w tym tygodniu a w przyszłym planowałem zamówić :D

Maciekbaku
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2021, 16:14
Lokalizacja: Szczecin centrum
Samochód: Skoda Karoq 1,5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Maciekbaku »

Adami pisze: 01 wrz 2021, 10:30 Hehe no to nieźle - jestem umówiony na jazdę próbną w tym tygodniu a w przyszłym planowałem zamówić :D
Polecam w takim razie poszukać jakiegoś auta które jest już na placu z takim wyposażeniem jakie się chce lub podobnym, bo są mega problemy z realizacją zamówień. Może uda się wstrzelić w coś konkretnego, a dwa szukał bym w całej Polsce i pytał o oferty a nie tylko w jednym mieście.

longin260560
Posty: 30
Rejestracja: 12 sie 2021, 9:52
Samochód: Karoq Style 1,5 TSI 110 kW DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: longin260560 »

Ciekawe czy dużo ludzi rezygnuje z zamówień i kolejka się skraca, czy jednak czekają do oporu nawet 12 miesięcy

Adami
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2021, 11:18
Samochód: Toyota Avensis II 2.2D

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Adami »

Maciekbaku pisze: 01 wrz 2021, 11:40 ...
Polecam w takim razie poszukać jakiegoś auta które jest już na placu z takim wyposażeniem jakie się chce lub podobnym, bo są mega problemy z realizacją zamówień. Może uda się wstrzelić w coś konkretnego, a dwa szukał bym w całej Polsce i pytał o oferty a nie tylko w jednym mieście.
Nie wiem na ile ich system wyszukiwania aut dostępnych od ręki jest wiarygodny, ale jeśli jest rzetelny to Karoqów nie ma dostępnych wcale (jest za to sporo fabii itp). Ponadto dla mnie obowiązkową opcją jest system varioflex a z tego co dowiedziałem się, od sprzedawcy jest on dość rzadko spotykany. Co mnie osobiście mocno zdziwiło bo jest to moim zdaniem jedna z największych zalet tego auta.

Grzeg0rz65
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2021, 11:03
Samochód: Skoda Karoq 1,5 Tsi 110kW

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzeg0rz65 »

Mam to samo. Zamówiłem varioflex i ogrzewanie postojowe,na dodatek nieszczęsny😁😁😁😁manual,także w tej konfiguracji w kraju nic nie ma. Pozostaje czekać.

RobertG7
Posty: 244
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

Gdyby ktoś nie chciał czekać tak długo i jest chętny na przejęcie leasingu to zapraszam do kontaktu

Maciekbaku
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2021, 16:14
Lokalizacja: Szczecin centrum
Samochód: Skoda Karoq 1,5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Maciekbaku »

Adami pisze: 01 wrz 2021, 13:03
Maciekbaku pisze: 01 wrz 2021, 11:40 ...
Polecam w takim razie poszukać jakiegoś auta które jest już na placu z takim wyposażeniem jakie się chce lub podobnym, bo są mega problemy z realizacją zamówień. Może uda się wstrzelić w coś konkretnego, a dwa szukał bym w całej Polsce i pytał o oferty a nie tylko w jednym mieście.
Nie wiem na ile ich system wyszukiwania aut dostępnych od ręki jest wiarygodny, ale jeśli jest rzetelny to Karoqów nie ma dostępnych wcale (jest za to sporo fabii itp). Ponadto dla mnie obowiązkową opcją jest system varioflex a z tego co dowiedziałem się, od sprzedawcy jest on dość rzadko spotykany. Co mnie osobiście mocno zdziwiło bo jest to moim zdaniem jedna z największych zalet tego auta.
W systemie to może nie koniecznie, ale wysłać maila z zapytaniem po różnych salonach w różnych miastach może coś się trafi. Wiem że z tym wyposażeniem to różnie jest ale może warto z czegoś zrezygnować. Każdy ma indywidualne wymagania dlatego nie mówię że się trafi ale warto spróbować.

ODPOWIEDZ