Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
krzysztof130390
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2021, 23:14
Samochód: Skoda Karoq

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: krzysztof130390 »

Nie patrzcie na stronę Skody i jej sklep online. Tam rzeczywiście nie ma żadnych Karoqów. Radzę dzwonić do każdego salonu w Polsce i pytać. W Poznaniu jakieś 3 tygodnie temu było kilka Karoqów. Pytać! Oczywiście jeśli chodzi o wyposażenie to niestety na kompromisy trzeba iść...



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


Maciekbaku
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2021, 16:14
Lokalizacja: Szczecin centrum
Samochód: Skoda Karoq 1,5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Maciekbaku »

krzysztof130390 pisze: 01 wrz 2021, 16:20 Nie patrzcie na stronę Skody i jej sklep online. Tam rzeczywiście nie ma żadnych Karoqów. Radzę dzwonić do każdego salonu w Polsce i pytać. W Poznaniu jakieś 3 tygodnie temu było kilka Karoqów. Pytać! Oczywiście jeśli chodzi o wyposażenie to niestety na kompromisy trzeba iść...
Dokładnie tak jak pisze kolega :)

Adami
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2021, 11:18
Samochód: Toyota Avensis II 2.2D

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Adami »

WujTom pisze: 01 wrz 2021, 8:22 Od 30 sierpnia nie można składać zmówień na nowe Karoqi.
Wznowione noew zmówienia będą po ogłoszeniu cennika na wersję po facelifcie.
Nie jest to prawda - właśnie wróciłem z salonu Wimar Wawa, po jeździe próbnej. Zamówienie spokojnie złożyć można, ale czas czekania to minimum 6m no i nie ma gwarancji, że cena nie wzrośnie, a spodziewają się, że wzrośnie.

WujTom
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2021, 8:40
Samochód: Jeszcze rower ;)

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: WujTom »

Adami pisze: 04 wrz 2021, 9:45
WujTom pisze: 01 wrz 2021, 8:22 Od 30 sierpnia nie można składać zmówień na nowe Karoqi.
Wznowione noew zmówienia będą po ogłoszeniu cennika na wersję po facelifcie.
Nie jest to prawda - właśnie wróciłem z salonu Wimar Wawa, po jeździe próbnej. Zamówienie spokojnie złożyć można, ale czas czekania to minimum 6m no i nie ma gwarancji, że cena nie wzrośnie, a spodziewają się, że wzrośnie.
Ale to oznacza że na będziesz miał wersje po FL, a ja pisałem o próbie zakupu wersji obecnej.
Ja też jestem zainteresowany wersją po FL.

Maciekbaku
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2021, 16:14
Lokalizacja: Szczecin centrum
Samochód: Skoda Karoq 1,5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Maciekbaku »


Adami
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2021, 11:18
Samochód: Toyota Avensis II 2.2D

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Adami »

Maciekbaku pisze: 07 wrz 2021, 9:14 A pro po czekania na samochody
https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpo ... E0qtCALjIA
"Kupując to auto dzisiaj należy się liczyć z tym, że usiąść za jego kierownicą będzie można dopiero w czerwcu 2022 roku."

No to grubo.

karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: karykoń »

to jeszcze jedna ciekawostka...
kolega z wujkiem w sobotę odbierał nową suzuki vitarę z ubiegłego roku produkcji i w rozmowie z doradcą/sprzedawcą usłyszał że teraz otrzymują auta bez jednostek multimedialnych... dostawca nie daje rady czy zbankrutował? nie pamiętam już ale sami kupują jakieś stacje na ali i wstawiają

Awatar użytkownika
Emilia3333
Posty: 36
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:12
Samochód: Skoda Karoq 4x4 Sportline

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Emilia3333 »

Słuchajcie jeśli komuś się dłuży to ja mam na sprzedaż karoqa z przebiegiem 26 tys km 2019 grudzień 2.0tsi sportline. Zamykam działalność, poszłam na etat i dostałam auto służbowe i kura się marnuje.

Jest na olx. Gdynia, szara sztuka.
Polecam :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Maciekbaku
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2021, 16:14
Lokalizacja: Szczecin centrum
Samochód: Skoda Karoq 1,5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Maciekbaku »

Dostałem dziś info od swojego dealera że coś zmieniło się w produkcji więc jest jakieś światełko w tunelu :)

RobertG7
Posty: 244
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

Maciekbaku pisze: 09 wrz 2021, 18:27 Dostałem dziś info od swojego dealera że coś zmieniło się w produkcji więc jest jakieś światełko w tunelu :)
No to ten dealer bardzo precyzyjnie się określił :) "coś się zmieniło", "jest jakieś światełko..." :D cyrk :)

ODPOWIEDZ