Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
langolier
Posty: 250
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: langolier »

M4niac pisze: 06 mar 2023, 16:52 Mało tego ale kierownica przy jeździe na wprost też nie jest idealnie w poziomie .
Nie było tego od razu ?
Bo jak było to trza było ściągnąć lejce i do stajni ochwaconego rumaka... :oops:



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


M4niac
Posty: 59
Rejestracja: 24 lis 2022, 16:55
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI STYLE manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: M4niac »

langolier pisze: 06 mar 2023, 18:46
M4niac pisze: 06 mar 2023, 16:52 Mało tego ale kierownica przy jeździe na wprost też nie jest idealnie w poziomie .
Nie było tego od razu ?
Bo jak było to trza było ściągnąć lejce i do stajni ochwaconego rumaka... :oops:
To było od razu ale se pomyślałem nie no mam jakieś urojenia już , może mi się wydaje , przecież to niemożliwe, bo to nowe auto . Przez parę dni jednak się upewniłem , że kierownica nie jest dokładnie wypoziomowana .

langolier
Posty: 250
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: langolier »

jak 14 lat temu odbierałem Focusa to już w salonie mu ciekło z lewego przedniego amortyzatora ale przekonywali mnie, że to kapie woda po myciu (nie widziałem amortyzatora tylko ciecz na podłodze).
Za miesiąc była akcja serwisowa w tym temacie.

szymek_w
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:50
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: szymek_w »

Witajcie! Dzisiaj dostałem info, że moje zamówienie wpada na 15 tydzień produkcyjny (połowa kwietnia). Planowy odbiór w maju. Zamawiałem na początku listopada (style, 1.5 TSI DSG). Wychodzi 5 miesięcy, ale życie może to jeszcze zweryfikować. Pozdrawiam

PS. Niby nie będzie dopłaty do ceny z zamówienia; różnica tylko w Premium Care, które sprzedają w dniu wydania auta.

PrzemasCeli
Posty: 78
Rejestracja: 09 wrz 2022, 8:10
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: PrzemasCeli »

szymek_w pisze: 15 mar 2023, 12:50
PS. Niby nie będzie dopłaty do ceny z zamówienia; różnica tylko w Premium Care, które sprzedają w dniu wydania auta.
A mi w grudniu dzwoniła miła Pani z salonu jaki Premium Care wybieram i jeżeli podam jej od razu jaki to będzie po starej cenie - a ceny dnia następnego miały byc wyższe. Ciekawe czy się spełni, gdyż wczoraj dostałem info, że skodzinka już jest i czekam na kontakt w sprawie finalizacji transakcji.

M4niac
Posty: 59
Rejestracja: 24 lis 2022, 16:55
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI STYLE manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: M4niac »

Blef - ja zamawiałem we wrześniu 2022, dali rabat 5,5 tys, 4 lata premium care 80 tys km , wszystko miałem na zamowieniu jaka cena do zapłacenia . To co mialem na zamowieniu z wrzesnia 2022 za to zapłaciłem i nic wiecej , jedynie dopłaciłem za rejestracje pojazdu 400 zl .

langolier
Posty: 250
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: langolier »

Z tego by wynikało, że ja będę mógł pojeździć swoją pod koniec wakacji....

Massey5465
Posty: 6
Rejestracja: 25 lis 2022, 20:47
Samochód: Skoda Karoq 2.0 diesel

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Massey5465 »

Nie liczylbym ja mam zamówienie z 19pazdziernika 2022 i do dziś brak daty produkcji

M4niac
Posty: 59
Rejestracja: 24 lis 2022, 16:55
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI STYLE manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: M4niac »

Małe porównanie .W Karoq 1.5 tsi z manual jest zupełnie inne przełożenie skrzyni niż w octavi 3 1.5 tsi manual . Te same silniki , ale w octavi na 6 biegu pociągnie bez problemu z 60 km/h . W Karoqu jak nie ma przynajmniej 80 km/h to nie wrzucaj 6 biegu bo auto nie chce jechać . Octavia bardziej dynamiczna ale tu fajniej mruczy silnik i jest większa frajda z jazdy bo siedzi się wyżej .

Zdz86
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2023, 19:26
Samochód: Karoq 1,5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Zdz86 »

Ja zamawiałem na początku listopada (jeszcze przed podwyżką) Sportline 1,5 TSI DSG. Dziś dostałem telefon, że produkcja w 14 tygodniu i odbiór kwieceń/maj. Niestety, wg nowego cennika już (być może dlatego, że niedawno poprosiłem o zmianę Travel Assist bez Side Assist, na pełen Travel Assist, bo pojawiła się taka możliwość). Zachowany zostaje rabat 5%. Miałem też wziąć Premium Care 80 za 2400zl ale przy podwyżce na blisko 4000zl zostanę chyba tylko na przedłużonej gwarancji o rok.

ODPOWIEDZ