Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

TarchoL pisze:Mój podobno wczoraj został wyprodukowany. Czy z waszego doświadczenia jest szansa, aby w ok 2tyg znalazł się w Wawie?
Dealer powinien miec w systemie informacje na kiedy planowana jest dostawa przez producenta do impoertera w Polsce.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


TarchoL
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:53
Samochód: Skoda Karoq, STYLE 1.5TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: TarchoL »

Shadoon pisze: 29 maja 2019, 13:03
TarchoL pisze:Mój podobno wczoraj został wyprodukowany. Czy z waszego doświadczenia jest szansa, aby w ok 2tyg znalazł się w Wawie?
Dealer powinien miec w systemie informacje na kiedy planowana jest dostawa przez producenta do impoertera w Polsce.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Przedzwonię za kilka dni do nich ponownie. Dzięki

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

My będziemy najdłużej czekajcym chyba klientem na 1.6 TDI. Mija 3 miesiąc za 2 tygodnie i nie ma nawet daty produkcji. Może to dlatego, że wzięliśmy Style bez pakietu comfort ale z hakiem elektrycznym? Ciekawe...

c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

tomekk pisze: 29 maja 2019, 13:51 My będziemy najdłużej czekajcym chyba klientem na 1.6 TDI. Mija 3 miesiąc za 2 tygodnie i nie ma nawet daty produkcji. Może to dlatego, że wzięliśmy Style bez pakietu comfort ale z hakiem elektrycznym? Ciekawe...
Hmm ktoś chyba pisał że do 1.6TDI nie można brać haka... Jak trafiłeś na niekumatego handlowca to może to "zamówienie" wisi sobie z jakimś errorem i nigdy się nie doczekasz...

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

Ponoć weszło do systemu i nie ma informacji o błędzie w zamówieniu. Ktoś powyżej albo w poście do 1.6 TDI pisał, że ma przygotowanie pod hak. Czytałem o tym, że niby nie można ale po co w takim razie byłaby możliwość jego zamówienia... Na dniach ma dzwonić do opiekuna salonu że strony producenta i czegoś więcej się dowiedzieć. Ale myślę, że nie jesteśmy jedynymi którzy chcieli zamówić hak do 1.6 TDI.

misza
Posty: 40
Rejestracja: 20 sty 2019, 18:56
Samochód: Karoq 1,6 TDI Style DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: misza »

ja miałem tylko przygotowanie pod hak, zamówiony połowa stycznia, odbiór początek kwietnia - no, ale może w przypadku całego haka elektrycznego rzeczywiście jest inaczej

Petro
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 20:35
Samochód: Skoda Karoq 1,5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Petro »

Witam!
Jestem nowy na tym forum. Chciałbym się zapytać, czy zdarzyło wam się, że termin zamówienia skrócił się o 3 miesiące?W moim przypadku zamówienie składałem 7 lutego na 1,5 TSI DSG, 16 maja wskoczył pierwszy przewidywany termin na październik. Wczoraj dostałem telefon, że produkcja będzie w lipcu, 22 tydzień i zamówienie jest już zamknięte.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

Słyszałem, że w lipcu to jest przerwa w produkcji w fabrykach Škody. Terminy realizacji przed "zamrożony" mogą być ruchome.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


JareK77
Posty: 82
Rejestracja: 12 maja 2019, 9:39
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: JareK77 »

Petro pisze: 31 maja 2019, 14:22 Witam!
Jestem nowy na tym forum. Chciałbym się zapytać, czy zdarzyło wam się, że termin zamówienia skrócił się o 3 miesiące?W moim przypadku zamówienie składałem 7 lutego na 1,5 TSI DSG, 16 maja wskoczył pierwszy przewidywany termin na październik. Wczoraj dostałem telefon, że produkcja będzie w lipcu, 22 tydzień i zamówienie jest już zamknięte.
U mnie termin skrócił się o dwa tygodnie. Od zamówienia do przyjazdu do dilera nie minęły nawet dwa miesiące.

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: batman_xp1 »

Petro pisze: 31 maja 2019, 14:22 Witam!
Jestem nowy na tym forum. Chciałbym się zapytać, czy zdarzyło wam się, że termin zamówienia skrócił się o 3 miesiące?W moim przypadku zamówienie składałem 7 lutego na 1,5 TSI DSG, 16 maja wskoczył pierwszy przewidywany termin na październik. Wczoraj dostałem telefon, że produkcja będzie w lipcu, 22 tydzień i zamówienie jest już zamknięte.
22tydzien to teraz a nie lipiec

ODPOWIEDZ