Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

tomekk pisze: 30 sie 2019, 17:05 Na 99,9% dziękujemy dealerowi i idziemy do drugiego. Tam zamówimy to co chcemy albo weźmiemy z placu 2.0 TDI 4x4 w DSG. Koniec z poblazliwoscia dla tego dealera. Pół roku czekania na 1.6 TDI, a na koniec taki numer... Nie wiem czy nie naraze się na jakieś nieprzyjemności jak zdradzę nazwe dealera na forum ogólnym ale aż mnie korci...

A jeszcze ciekawostka - zaproponowali nam ochronę lakieru powłoka ceramiczną. Powiedzieliśmy, że spoko. A jak przyjechalismy z papierami to pytanie - może po odbiorze Państwo sami sobie pojadą? Facepalm...
Jasne, że napisz który to dealer. Przecież opisujesz stan faktyczny. Nic Ci za to nie mogą zrobić.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

Salon w Świdniku pod Lublinem.

Dzisiaj z kolei zaproponowali, że mogą nam auto okleić na czarno :D Zero propozycji jakiejś rekompensaty, nic. Na powłokę jedzcie sami, na lakier damy folię. Niepoważne podejście. Zaproponowali Karoq Sportline 2.0 TDI DSG 4x4 za 140k praktycznie bez rabatu. Niesamowita oferta...

c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

Pisz do centrali. Raczej nic to nie da ale te salony to coś jak franczyza. Jak takich zgłoszeń się uzbiera to zaczną ich cisnąć. Taka niekompetencja jest warta napiętnowania.

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

Jakby ktoś był zainteresowany Karoqiem 1.6 TDI w wersji Style z hakiem, siatka odgradzajaca przestrzeń bagażową, kołem zapasowym u isofixem z przodu, a dodatkowo pakiet przeglądów podstawowy i gwarancja do 4 lat to stoi w Autohaus Otto w Świdniku. My dostaliśmy propozycje 99047 i po błędzie dealera żadnej rekompensaty więcej. Auto jest już z rocznika MY2020. Także jak ktoś zainteresowany i nie chce czekać to można brać :) My zrezygnowaliśmy.

c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

tomekk pisze: 06 wrz 2019, 9:31 Jakby ktoś był zainteresowany Karoqiem 1.6 TDI w wersji Style z hakiem, siatka odgradzajaca przestrzeń bagażową, kołem zapasowym u isofixem z przodu, a dodatkowo pakiet przeglądów podstawowy i gwarancja do 4 lat to stoi w Autohaus Otto w Świdniku. My dostaliśmy propozycje 99047 i po błędzie dealera żadnej rekompensaty więcej. Auto jest już z rocznika MY2020. Także jak ktoś zainteresowany i nie chce czekać to można brać :) My zrezygnowaliśmy.
Ile ta konfiguracja stoi cennikowo? Ogólnie cena wygląda na atrakcyjną.

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

Przepraszam mój błąd, cena to 102800 (99047 było bez haka i isofix).

Wg cennika było:

1.6 TDI manual - 109800
Hak - 3600
Isofix - 150
Siatka odgradzajaca - 450
Kolo zapasowe - 600
Pakiet przeglądów - 299
Gwarancja 4 lata - 2500
Lakier brąz magnetic - 2400
Razem: 119799
Rabat na silnik: 10000
Rabat dealera: 6999
Razem rabat: 16999
Cena ostateczna: 102800

Coś takiego jest na placu o ile go gdzieś nie odesłali już.

Jakby zeszli z ceny wiecej niż sam pakiet comfort i bez durnych propozycji w stylu oklejania auta folia to może i byśmy wzięli. Ale po namyśle to nie jest nasze zamówienie, a dealer miał wystarczająco dużo czasu wprowadzić zmiany i dopilnować wszystkiego. Mamy nadzieję, że u drugiego pójdzie szybciej...

madey
Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:16
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: madey »

A mój Karoq, zamówiony w ostatnich dniach kwietnia i drobnych modyfikacja w czerwcu, właśnie jedzie do Polski.
(1.5 TSI DSG + parę dodatków)

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

Nasz niedoszły Karoq dostępny na otomoto:

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-kar ... AAm6K.html

MacIntosh71
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2019, 20:07
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: MacIntosh71 »

Mój Karoq dość nieoczekiwanie pojawił się na placu dealera. Historia zamówienia:
14.02.2018 zamówienie złożone, informacja o tygodniu produkcji pod koniec czerwca, wyprodukowany w pierwszym tygodniu września, a już w drugim tygodniu na placu dealera. Jeszcze tylko formalności i odbiór.
Najbardziej dłuży się czas bez wyznaczonej daty produkcji, później już z górki...

madey
Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:16
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: madey »

MacIntosh71 pisze: 15 wrz 2019, 17:33 Mój Karoq dość nieoczekiwanie pojawił się na placu dealera. Historia zamówienia:
14.02.2018 zamówienie złożone, informacja o tygodniu produkcji pod koniec czerwca, wyprodukowany w pierwszym tygodniu września, a już w drugim tygodniu na placu dealera. Jeszcze tylko formalności i odbiór.
Najbardziej dłuży się czas bez wyznaczonej daty produkcji, później już z górki...
Jaka konfiguracja??

ODPOWIEDZ