Skoda Octavia IV

Dyskusje na temat innych modeli marki Škoda oraz koncernu VAG
JareK77
Posty: 82
Rejestracja: 12 maja 2019, 9:39
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4

Re: Skoda Octavia IV

Post autor: JareK77 »

batman_xp1 pisze: 21 lut 2020, 10:56 Ja wczoraj zamówiłem O4 chociaż jeszcze nie widziałem jej na żywo. Odbiór wstępnie pod koniec kwietnia.
Ja planuje w przyszłym roku przesiąść się na O4 jak wprowadza lepsze silniki i 4x4.
Jaka konfigurację zamówiłeś, jeśli można wiedzieć?



Sponsor

Re: Skoda Octavia IV

Sponsor


batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Skoda Octavia IV

Post autor: batman_xp1 »

1.5 TSI, manual, Style, pakiet selection , comfort plus, light&sight basic, boczne poduszki z tyłu, Side assist z rear traffic alert i exit warning, dekor piano black, koło zapasowe, biały moon

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Skoda Octavia IV

Post autor: Marcooo »

batman_xp1 pisze: 21 lut 2020, 11:17 1.5 TSI, manual, Style, pakiet selection , comfort plus, light&sight basic, boczne poduszki z tyłu, Side assist z rear traffic alert i exit warning, dekor piano black, koło zapasowe, biały moon
A jak cenowo to wyniesie ? Jakieś rabaty? :)

pawelll
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2020, 19:41
Samochód: Octavia 3 1.4 DSG

Re: Skoda Octavia IV

Post autor: pawelll »

JareK77 pisze: 21 lut 2020, 8:39

Nie, no technologicznie to jest postęp w stosunku do O3. Przecież w O3 nie ma np. HUDa, reflektorów matrix, hybrydy czy chociażby foteli z wentylacją. Zdecydowanie są nowe systemy w O4.
HUD czy bezprzewodowy Smartlink to drobiazgi. LED Matrix to tylko próba poprawienia tego co zepsuło odejście od ksenonów. Naprawdę nie ma niczego nowego istotnego. I wcale to nie jest wada O4, raczej dobrze świadczy o trójce. Jest po prostu wszystko to co jest rzeczywiście potrzebne.
Hybryda to inna bajka nie chcę się na ten temat wypowiadać.

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Skoda Octavia IV

Post autor: tomekk »

pawelll pisze: 20 lut 2020, 10:36 W polskim cenniku są właśnie tylko najbogatsze wersje i to m.in. z VC i LED Matrix w standardzie. W czeskim standardem są zwykłe zegary. Pewnie po wakacjach będzie korekta cennika.
W polskim cenniku na ten moment zwyjle zegary są w wersji Active. W pozostałych standard to VC.

pawelll
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2020, 19:41
Samochód: Octavia 3 1.4 DSG

Re: Skoda Octavia IV

Post autor: pawelll »

OK, masz rację analizowałem głownie interesujące mnie Style. I polskie Style jest dużo bogatsze (m.in. właśnie VC i LED Matrix) od czeskiego.

Tak czy inaczej póki co z O4 to jak z lizaniem lodów przez szybę :)
A już zamawianie to kot w worku.

JareK77
Posty: 82
Rejestracja: 12 maja 2019, 9:39
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4

Re: Skoda Octavia IV

Post autor: JareK77 »

Ostatnio wpadł mi w oko nowy Leon Cupra ST, ma moc, a na tym najbardziej mi zależy ;)

ODPOWIEDZ