Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Prośby do administratorów i moderatorów oraz inne sprawy forum
Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Post autor: Andrew1962 »

ArKos pisze: 18 paź 2020, 19:20 Insignia w dieslu to niestety porażka. Psują się rzeczy, które nie powinny się zepsuć do końca żywota auta, a częstotliwość usterek jak na klasę premium przeraża...
Powiem Wam tak, ja kulałem się Insignią 8 lat. Kupiłem diesla bo przeznaczeniem auta było mnie co tydzień przemieszczać po trasie 1200 km. Niestety tak było przez 2 lata a później zmiana planów życiowych i pozostała jazda po mieście 130 tys. mieszkańców, często w korkach z okazjonalnymi wypadami (wczasy, odwiedzenie rodziny). Przez te 8 lat, mimo, że nazywano Insignię "królową lawet" nie miałem z nią żadnych, dosłownie żadnych problemów (jak dbasz tak masz) ale diesel z dpfem do miasta to nie jest dobry pomysł, tym bardziej, że brak jest (nie wiem czy w nowych dalej tak jest) jakiejkolwiek kontrolki zapchania filtra. Spalanie w mieście miałem podobne jak w Karoqu w benzynie a nawet chyba trochę wyższe. Czy nazwałbym Insignię klasą premium raczej średnia wyższa.



Sponsor

Re: Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Sponsor


r0wl3n
Posty: 93
Rejestracja: 09 gru 2019, 13:59
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Post autor: r0wl3n »

Andrew1962 pisze: 19 paź 2020, 7:32
ArKos pisze: 18 paź 2020, 19:20 Insignia w dieslu to niestety porażka. Psują się rzeczy, które nie powinny się zepsuć do końca żywota auta, a częstotliwość usterek jak na klasę premium przeraża...
Powiem Wam tak, ja kulałem się Insignią 8 lat. Kupiłem diesla bo przeznaczeniem auta było mnie co tydzień przemieszczać po trasie 1200 km. Niestety tak było przez 2 lata a później zmiana planów życiowych i pozostała jazda po mieście 130 tys. mieszkańców, często w korkach z okazjonalnymi wypadami (wczasy, odwiedzenie rodziny). Przez te 8 lat, mimo, że nazywano Insignię "królową lawet" nie miałem z nią żadnych, dosłownie żadnych problemów (jak dbasz tak masz) ale diesel z dpfem do miasta to nie jest dobry pomysł, tym bardziej, że brak jest (nie wiem czy w nowych dalej tak jest) jakiejkolwiek kontrolki zapchania filtra. Spalanie w mieście miałem podobne jak w Karoqu w benzynie a nawet chyba trochę wyższe. Czy nazwałbym Insignię klasą premium raczej średnia wyższa.
Myślę, że topic na temat insigni spokojnie można założyć w kategorii "Luźne Rozmowy", natomiast tutaj skupiłbym się na przywitaniach :)

Chris Montana UK
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 20:10
Samochód: Skoda Karoq 1,5

Re: Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Post autor: Chris Montana UK »

Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem Skoda Karoq 1.5. Czy będę mógł się nazwać SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM KAROQ'A - czas pokaże. Pozdrawiam z UK.

larry
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2020, 15:21
Samochód: Skoda Karoq 1.5 150KM

Re: Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Post autor: larry »

Witam wszystkich użytkowników Skody Karoq.
Około 2 tygodnie temu zamówiłem Karoq-a 1.5 150KM z manualną skrzynią biegów. Już nie możemy się doczekać kiedy będzie do odbioru.

Wojtek026
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2020, 9:31
Samochód: Karoq 2,0 tdi ambition

Re: Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Post autor: Wojtek026 »

Witam Wszystkich!

peter142
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2020, 12:23
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Samochód: KAROQ STYLE 1.5 DSG7

Re: Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Post autor: peter142 »

Witam wszystkich forumowiczów.
Od wczoraj jestem posiadaczem - mam nadzieję szczęśliwym - Karoqa 1.5 TSI 150 KM ze skrzynią DSG7 z 2018 roku z przebiegiem 58000 km, biała perła z czarnym dachem wersja Style. Przesiadłem się z opla Mokka 1.4 140 KM z 2015 roku również w automacie.
Pozdrawiam wszystkich.
Obrazek

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Post autor: Andrew1962 »

Witaj! I jak porównanie tych dwóch modeli? Bo ja tak sinusoidalnie raz Opel raz Skoda ;) Dziś Karoq i jest OK! Bezawaryjności życzę :)
Ostatnio zmieniony 03 gru 2020, 14:24 przez Andrew1962, łącznie zmieniany 1 raz.

ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Post autor: ArKos »

Witamy znajomych z innych for :D

marko26
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2020, 18:25
Samochód: Karoq 1,6 Diesel

Re: Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami

Post autor: marko26 »

PO RAZ DRUGI WITAM

marko26
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2020, 18:25
Samochód: Karoq 1,6 Diesel

POKRETLO W SCHOWKU

Post autor: marko26 »

Pytanko z rzedu glupich.
Do czego sluzy pokretlo w schowku po lewej stronie o d strony pasazera?W instrukcji nic o nim nie ma

ODPOWIEDZ