Regulamin

Prośby do administratorów i moderatorów oraz inne sprawy forum
root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Regulamin

Post autor: root »

 1. Prosimy o wypełnianie swojego profilu – jeżeli wiemy skąd jesteś, jakie masz auto i z jakim silnikiem, łatwiej nam pomóc przy problemach technicznych.
 2. Nowych użytkowników prosimy o przywitanie się w wątku „Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami”.
 3. Prosimy o cenzuralne wypowiedzi i szacunek dla innych użytkowników forum. Za uporczywe łamanie tego punktu mogą być nakładane ostrzeżenia lub w ostateczności bany.
 4. Prosimy o nie spamowanie na forum. Posty składające się jedynie z ROTFL-ów, OMFG-ów, emotikonów lub podobnych skrótów będą usuwane. Wątki spamowe będą z czasem wydzielane lub kasowane przez moderatorów.
 5. Na forum staramy się pisać poprawnie (ortografia, interpunkcja).
 6. W postach nie piszemy wielkimi literami – oznacza to krzyk i może skutkować ostrzeżeniem.
 7. Na forum nie umieszczamy treści dotyczących rzeczy nielegalnych – oprogramowania, paliwa, części itp. Tego typu treści będą niezwłocznie usuwane, a autorzy otrzymają ostrzeżenia.
 8. W sprawach prywatnych (np. umawianie się na spotkania face-to-face) korzystamy z PW.
 9. W tytule i opisie wątku staramy się opis o czym jest wątek.
 10. Poszczególne podfora mogą mieć przyklejone wątki z zasadami dotyczącymi tych części forum. Przed napisaniem prosimy o zapoznanie się z zasadami danego podforum.
 11. Poszczególne podfora mogą mieć swój regulamin. Prosimy o zapoznanie się z nim i przestrzeganie go.
 12. Na forum niedopuszczalne jest umieszczanie treści zawierających przekazy reklamowe z wyjątkiem działu „Giełda”.
 13. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum, w wiadomościach prywatnych (PW) oraz mailach wysyłanych przez forum treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itd. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp. Wszelkie tego typu przypadki będą od razu traktowane zablokowaniem konta lub usunięciem z forum.
 14. Umieszczanie treści reklamowych w podpisie jest dopuszczalne w przypadku użytkowników, którzy napisali co najmniej 200 postów zliczanych w profilu użytkownika. Użytkownik, który napisał co najmniej 50 postów może wystąpić do moderatora z umotywowaną prośbą o udzielenie zgody na umieszczenie reklamy w podpisie.
 15. Ponad wszystko zaleca się korzystanie ze zdrowego rozsądku, sprawy nie uregulowane w regulaminie rozstrzygane będą przez adminów i moderatorów forum.
 16. Rażące naruszanie zasad określonych w regulaminie skutkować będzie upomnieniami, ostrzeżeniami, a w skrajnych przypadkach także zablokowaniem konta.
 17. Wątpliwości i zażalenia co do decyzji adminów/moderatorów wyjaśniamy z nimi na PW.
 18. Konta nieaktywowane w ciągu 6 miesięcy od rejestracji będą usuwane.
 19. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
Disclaimer: regulamin został stworzony na podstawie Regulaminu forum Kodiaq Klub.


Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Sponsor

Regulamin

Sponsor


Zablokowany